Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolom a gépet nagy...

Bekapcsolom a gépet nagy nehezen elindul de csak fekete képernyőt mutat es kurzort, mit lehet csinalni vele?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 17:32
 1/8 fukapapa27 ***** válasza:

Nem írtad, hogy mit ír ki pontosan, mert ha ezt amit a képen látsz akkor írd be, hogy "explorer" és enter:

[link]

2020. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az összes érintkezőt meg szoktam igazítani. HDD különösen, + RAM...stb. Persze teljesen áramtalanítva!!!

Amúgy a BIOS-ba ha be tudsz lépni, ott nem mutat valami eszköz hiányt, Pl HDD. Vagy valamelyik RAM slot?

2020. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ir ki semmi teljesen fekete a képernyő és egyedül a kurzor van ott ctrl alt delete nem hoz elő semmit se semmi.

Meg igazittotam mindent de semmi

2020. jún. 11. 18:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Helyesbittek most nem tölt be odáig se ott a win10 jel és alatta forog a jel
2020. jún. 11. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
És a BIOS, ott nincs valami hiány? Oda be tudsz lépni kikapcsolod (hosszan nyomva), majd indítás után nyomogatod azt a billentyűt amivel a BIOS betölt. F2, F12, F11 géptől függ. Nézz rá a HDD-re látszik-e?
2020. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most itt vagyok BIOS menübe de nem nagyon tudom kivenni mit kell nézni

De csináltam 1 képet

[link]

2020. jún. 11. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Azon a fülön nézd, ahol a sata portokat írja, valami device list ilyesmi. Annyi BIOS van, én sem vagyok szerelő...

Csak arra ügyelj, hogy kilépéskor ne változtass semmit a BIOS-ban, ne állítgass, csak nézz körül. Azt hiszem a system fülön lesz. Ha látsz harddiskdrive xy GB, akkor a hdd jó. Ha nem akkor még megigazíthatod még egyszer Áramtalanítva!!!

2020. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt win10 2004 frissítés után. Jelszó beadásig minden normális, az admin jogú fiókba belépve csak fekete háttér és egér volt. ctrl+alt+del feladatkezelő. Itt szerencsére működött a kilépés, ott át tudtam lépni a user jogú fiókba, ami teljesen normálisan működött. A fekete képernyős admin fiókból az explorer.exe nem volt elindítható. Pár normál ujraindítás (nem reset) és szerencsére megjavult. Azóta is minden rendben.
2020. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!