Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolom a gépet de fekete...

Bekapcsolom a gépet de fekete képernyőt hoz be és bal felső sarokba fehér vonalka villog mást nem hoz be. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Mielőtt ez történt épp nézegettem valamit neten és egy szöveg bejött majd elfeketedett gondoltam újraindítom de semmi.
2019. jan. 1. 19:00
 1/5 Adam1c1 ***** válasza:
Szerintem az a Bios, amit látsz. Laikusként azt mondom, valami nincs rendben az operációs rendszereddel, mert nem tölti be. Szerintem telepítened kéne. de ez csak egy tipp
2019. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali51 ***** válasza:
Nézd meg a hdd és ssd kábelek nem e lazultak ki.
2019. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Betettem dvdt de ugyanaz ha nem hoz be képet hogy tudom újra rakni windowsot? Megnéztem minden kábelt de semmi
2019. jan. 1. 21:26
 4/5 Adam1c1 ***** válasza:
írni tudsz a képernyőre ?
2019. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adam1c1 ***** válasza:
lehet hogy tényleg, úgy ahogy van meghalt a HDD-d / SSD-d. 10-15000 ért bvehtsz bele másikat. menj be egy informatikai üzletbe, mond el az eladónak mi a helyzet, és ha ő is azt mondja, hogy szar a vinyó, akkor vegyél egyet.
2019. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!