Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple MacBookot kedvező áron?

Freddyk015 kérdése:

Apple MacBookot kedvező áron?

Figyelt kérdés

Üdv .

Egyetemi tanulmányaim miatt mindenképpen gépet kell vennem. Apple-t szertnék, mert manapság egyre elterjedtebb,és úgy hallottam hogy értékkálló is . Anyagi korlátaim vannak ,ezért olyan 150-200ezer ft-ért szeretnék vásárolni. fontos lenne a garancia is .

Aki ismer Budapesten valami boltot vagy üzletet ami forgalmaz ilyen árkategóriában, légyszi segítsen, mert elég sürgős a dolog.

egy két link nagyon jól jönne.

Előre is köszönöm a segítséget .!


2010. szept. 5. 00:07
 1/4 anonim válasza:
Apple bolt-ot az arénában láttam. Nekem is apple gépem van amúgy :) Iszonyat jók! :)
2010. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetemi tanulmányok miatt Apple? Nem tudom, milyen szakos vagy, de vigyázz, nehogy olyan szoftverekre legyen aztán szükséged, amiből inkább csak Windowsosat tudsz beszerezni..


A [link] oldalon találsz használtMac hirdetéseket, ha vettek hozzá kiterjesztett garanciát, akkor régebbi gép is garis lehet.


Ha az USÁból tud valaki behozni neked, az még lehet olcsóbb. De ugye ahhoz is érdemes lenne plusz gari, nem hiszem, hogy kijössz 150-200e Ftból.


Itt pedig már egy Mini is 200 felett van.

2010. szept. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na annyiból max használtat vehetsz...

ezek új árak..

[link]



ezek meg használtak

[link]

2010. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az előzőhöz még elfelejtettem oda írni hogy

esetleg old meg egy PC-n futtatható verzióval.


SnowLeopard_10.6.1-10.6.2_SSE2_SSE3_Intel_AMD_x86


torrent oldalakon beszerezhető.

2010. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!