Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC land webáruházzal kapcsolat...

PC land webáruházzal kapcsolatosan tapasztalatok, vélemények, megbízható bolt?

Figyelt kérdés

#számítástechnikai webáruház, megbízhatóság
2021. okt. 24. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
"A kérdés egyértelműen reklám"
2021. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
47%

[link]


regi hely, elfogadhato, de ismertebb nagyobb helyek is vannak mint ipon, pcx elsosorban

2021. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
2 ne válaszolj neki, inkább jeletsd te is. Szimplán reklámozza a webáruházat..
2021. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es, 3-as ne trollkodjatok itt. Eszembe sincs reklámozni a webáruházt.


2-es köszönöm az értelmes hozzászólást. Amiatt kérdezem mert kevésbé ismert a PC land, árakban viszont jobb mint mondjuk a pcx vagy ipon de nem tudom mennyire megbízhatók, nem rendeltem még tőlük semmit, árukeresőn pedig több kritikával illették a webáruházt mint mondjuk az általad említett pcx-et vagy ipont.

2021. okt. 24. 14:20
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
47%

hat ja

nem annyira nivos ismert hely de hat van ipon pcx nel is azert gond

meg sok hasonlo hely van hozza is


nem egy olyan hely tehat amit alig ismernek paran, se hogy nagyon uj, se hogy tul pici lenne kinalata (vags eppen tul nagy) se pedig hogy arai azert elkepeszto eltereseket muatatnanak

par tizes az semmit se szamit,

az inkabb boltok arazasi mozgastere, akciok miatt stb.

2021. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod 5-ös.
2021. okt. 24. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
A Pcland (2000) már akkor létezett, amikor az iPon (2004) és a PCX (2014) még kósza gondolatként sem született meg senki fejében. Megbízható, elérhető és segítőkész társaságként ismertem meg őket 20 évvel ezelőtt. Ha rendelni akarsz tőlük, akkor nyugodtan megtehed.
2021. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es, nem gondoltam volna hogy ilyen múlttal rendelkezik a PCland, sőt épp ellenkezőleg, azt gondoltam hogy csak az utóbbi pár évben jöttek létre.
2021. okt. 24. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
nem tudtam, hogy a gyakori engedélyezi a gerillamarketinget
2021. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!