Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszergazdák, rendszermérnök...

Rendszergazdák, rendszermérnökök mennyire hajtós a munkátok, vagy mennyi időtök van pl. facebookozni munkaidőben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én hálózati rendszergazda vagyok, de a hálózatot egyszer kell jól beállítani, utána működik magától. A munkám nagy része kb a "beakadt a papír a titkárnő nyomtatójában" jellegű problémák megoldása. Bőven van idő gyakorikérdésekezni.
2021. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok rendszergazda, nyílván van némi rálátásom a dolgokra mint egyéb IT alkalmazott.

Egyébként ez teljesen helyfüggő: egy általános iskolában 1 héten jó ha 4-5 óra tényleges munka akad, hacsak nem kérnek meg kávéfőzésre, vagy fénymásolásra.

Egy multinál meg folyamatos a munka, prioritás szerint rendezni kell, mert nincs idejük mindenre. Nálunk például pár ezer fős cégnél legalább 2-3ezer számítógépre van egy 8-10 fős csapat. Naponta több száz, néha több ezer kérvény/hibajegy jön be naponta. Viszont nyilván többet is fizet, mint a "Vadgesztenye általános iskola".

2021. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es, mennyit keresel ha szabad kérdezni?
2021. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
#3 250000 környékén. Világért se hagynám ott ezt az állást.
2021. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A munkaidőm 90%-ában rohadok éjjeli ügyeleten, semmi sem történik. A maradék 10-ben pedig telefonálgatok és felverek másokat, mert mindenhol szar van általában.
2021. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
még a farkammal is van időm játszani munka közben ;)
2021. szept. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!