Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes venni?

Dorottya062 kérdése:

Milyen laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Analfabéta vagyok a gépekhez. Nekem egy 9 éves toshiba gépem van 😅 szegényem csörög itt rezeg ott kb 15 perc mire bekapcsol. Annyit szeretnék hogy valaki elmagyarázza milyen processorral rendelkezőgépet érdemes venni? Mi az az intel core 5? Csak filmezésre használom főként filmeket letölteni meg fotókat tárolni 🙄 meg az officet használnám kb ennyi ami fontos. Meg netezni ugyebár 😬 amúgy főként a filmek ami miatt használom. Tudtok segíteni? Meg vagyok lőve. Jah és ha lehet ne kerüljön 150nél többe (de ez lehet csak leányálom 😅) köszi a segítséget 🙂



2021. aug. 7. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell egy erős gép, de sajnos a laptop árak is elég magasak. Nagy különbség nincs 150 ezres és 150 ezres gép között. Amire figyelj az hogy SSD legyen benne legalább 256 gb és 8 gb ram. :)

Pl egy ilyen nem rossz választás:

[link]

2021. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2021. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!