Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell a Samsung A8 2018...

Hogy kell a Samsung A8 2018 as telefonon be kapcsolni a wi-fi hivast? Mas neven voLTE -t?

Figyelt kérdés
Sim beállitásokba néztem , a wifi be állitásokba néztem már sźinte mindenhol de sehol sem találom ha másik kártyát teszek bele (30)ast akkor automatikusan be kapcsol ha a Digi sim et teszem bele nem kapcsol be hivtam a digit azt mondtak a telefonon kell be állitani .

2021. jún. 30. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Telefon
Mobil
Samsunga8
Volte,wifiwo
Wifi
Lte
4G
2 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Beállítások, mobiladat, volte hívás. Az opciót be kell kapcsolni, majd alatta megjelenik a wifi hívás. Ott a funkciót bekapcsolod, majd a módot wifi preferáltra kell állítani. Így ha van wifi, azon indul a hívás, ha nincs, akkor elsősorban 4G-n, ha az sincs, akkor visszavált 2G-re. Az egyéb opciók: 4G preferáltnál elsősorban 4G-n hív, ha az nincs, vagy alacsony a térerő, de wifi van, akkor wifin hív, 2G-n csak akkor ha nincs más. Mobilhálózat preferáltnál nincs 4G hívás, ha telefonálsz visszaugrik 2G-re. Ha nincs térerő, akkor wifire vált.
2021. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!