Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy Samsung A8?

Iphone 6s vagy Samsung A8?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt láthatod, a 6sben fele annyi a RAM, sokkal kevesebb a processzormagok száma, ráadásul rosszabbak is, ami eléggé észrevehető használat közben, a képernyő minősége bár jobb, viszont kisebb is, és a felbontása is rosszabb. A kamerája egyértelműen a Samsungnak jobb, akkumlátoban nem sokkal különböznek, de a samsung egy kb negyed óra plussz használatot (150mAh) rádob.

Es ezek után a 6s drágább is...


Nem vagyok egy nagy Iphone ellenes. Per pillanat barátnőm egy Iphone Xssel én meg egy Mate 20 próval rendelkezek. Összemértem a két telefont, s bár nagyjából egy áron vannak, azt kell mondjam, a Huawei jobb. Nem csak, hogy nagyobb üzemidővel is rendelkezik, hanem több maggal, és rammal, tárhellyel. Azaz gyorsabb a telefon. (persze a tarhely lehet mas is, attól függ melyik verziót veszed a telefonhoz.)

Magát az IOSt mint OP rendszert szeretem, viszont a telefonjaik nagyon túl vannak árazva. A 100K körül ha ajánlhatok telefont én egy Xiaomi mi 8 liteot választanék, vagy egy redmi note 7et, ami hamarosan fog kijönni magyarországon. Esetleg egy Pocophone.

Samsunggal egyáltalán nincsenek jó tapasztalataim.

2019. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy iPhone 6s eldöcög azért, az iOS miatt. Android rendszerrel ez (már) nem biztos, hogy sikerülne.

Mire kellene?

2019. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!