Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtоk megbízható helyet...

Tudtоk megbízható helyet Budapesten, ahol Macbook akkumlátort cserélnek?

Figyelt kérdés

3 éves Macbook van, és pár napja azt írja, hogy szervizeltessem. Egyébként jól működik, 750 ciklusom van. A legrosszabra készülök, hogy cserélni kell.

Valaki esetleg saját tapasztalatból tudna megbízható helyet ajánlani? Félek, nehogy átverjenek valami gagyi akkumlátorral:(



2021. máj. 2. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Pl. Apple márkaszervizben? :)
2021. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van hivatalos bolt Budapesten? Ezt nem tudtam, interneten mikor rákerestem csak ilyen külsős cégeket dobott be. Meg tudnád mondani, hogy hol van?
2021. máj. 2. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon három hivatalos Apple viszonteladó van, ebből Budapesten kettő biztosan: iCentre és iStyle, bármelyikhez bizalommal viheted, ha szervízről van szó.
2021. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én őket tudom ajánlani tapasztalat alapján. Sok boltot felhívtam és horror árakat mondtak. Ők megcsinálták jóval olcsóbban mint amiket más mondott, ráadásul nagyon korrektek és megbízhatóak! Van aki azt írja, hogy sokkal jobbak mint a iStyle meg az iCentre.

Nézd meg az értékeléseit a boltba a Google-ban. De itt van az is: [link]

2021. máj. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

istyle, icentre, almárium pro és van még egy ami nem jut eszembe :D ezek a hivatalos szervizek. itt gyári alkatrészeket kapsz


ajánlom még idoki.eu-t! magypm szépen dolgoznak ők is

2021. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Kedves 4-es, ebben az üzletben hivatalos alkatrészeket tesznek be, vagy utángyártottakat?

2021. máj. 3. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden hivatalos volt. Gyári alkatrészekkel dolgoznak. De amúgy e-mailre is pikk-pakk válaszolnak. Nekem pl. volt egy kisebb bajom a vassal, írtam nekik és elmondtak mit csináljak.. Ahelyett, hogy azt mondtak volna vigyem be és 50k. Volt nagyobb probléma, akkor oda vittem és perfect.

Nem tudom ha kéred raknak-e vele utángyártottat, nekem eredeti kell csak.

Jó mondjuk RAM-ot én cseréltem a Mac-be. De hat amit kivettem azt is Chinaba gyártották, meg amit beraktam azt is. :D

2021. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
és honnan tudod hogy gyári alkatrészt szereltek be?
2021. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az infót, néztem a véleményeket és tényleg nagyon jók. Kerestem a honlapjukon az aksi csere díját, de sajnos nem találtam. Mindegy is, úgy is személyesen kell. Nekem mindenképp fontos, hogy gyári aksi kerüljön bele, mert azért az utángyártottakban nem igazán bízom.

Azt nem láttam a honlapon, hogy a szerelés után adnak garanciát?

2021. máj. 3. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem ellenőriztem le, de gyárinak mondják.

Ugyanakkor abban sem lehetsz biztos, hogy a iCentre illetve a iStyle meg a hasonlók nem utángyártottat raknak bele, mert nem látod.

Én ismertem egy szervizért, aki hivatalos szerviz volt, nem Apple, de hivatalos. És gyárinak mondott alkatrészek helyett utángyártottat rakott bele, mert jobban megérte neki valami csiki-csuki módon.

Én viszont teljesen megbízok bennük, mert ennyi ember nem tévedhet és ha ez kiderülne, abból csak bajuk származhat. Biztosan van olyan aki megnézi, vagy ellenőrzi.

Annyit mondhatok, hogy korrekt ár, és kiválóan működik amit megcsinálnak.

2021. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!