Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a laptop alkalmas lenne a...

Ez a laptop alkalmas lenne a mostani játékokra?

Figyelt kérdés

[link]


a másik pedig, hogy itt a wifi gyors netezést jelent? (diginetem van)


2010. aug. 22. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A videókártyát nem ismerem, de szerintem alkalmasa játékra. A wifi nem gyors internetet jelent, hanem azt, hogy képes vezeték nélküli internet hálózatokra rácsatlakozni. Magyarán a diginetedhez veszel egy WLAN routert, akkor a lakásban, sőt a lakás bizonyos körzetében is tudsz netezni anélkül, hogy kábelekkel bajlódnál. Persze, ha veszel, akkor gondoskodj a megfelelő védelemről, mert ellenkező esetben a környezetedben élők is tudják használni a Te előfizetésedet.
2010. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.. meg igazából van szgépünk is de úgy szeretnék netezni hogy ha azt kapcsolom be akkor azon netezek ha meg a laptopot akkor bárhol tudjak a lakásban vezeték nélkül.. de gondolom a routert össze kellene kötni a szgéppel és így használnám is + a router mindig bekapcsolva lenne hogy a laptopról netezzek.. Így működne? :)
2010. aug. 22. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
15:45 vagyok. Ha veszel egy routert, akkor egyszerre több gépen is tudsz egyszerre netezni. Az internet kábeledet (Diginél általában nincs modem, ha jól tudom, csak egy UTP kábel jön be a lakásba) kihúzod a gépből és bedugod a routerba. A routeren beállítod az előfizetés felhasználónevét és jelszavát (ha jól tudom, akkor a diginet jelszavas). A legtöbb router általában 4 gépet tud kiszolgálni hagyományos módon (UTP kábellel). Egyikbe bedugod az asztali géped kábeljét, a laptopod pedig wifin fogja kapni a jelet. A wifit majd védd le jelszóval, hogy a szomszédok ne tudják az engedélyed nélkül használni a Te előfizetésedet.
2010. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

erre voltam kíváncsi :D


köszönöm szépen a választ!

2010. aug. 22. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!