Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem le...

Mit tegyek ha úgy érzem le vagyok maradva a világ dolgaival? Elsősorban a számítógépen esetleg mobilon De interneten keresztül elérhető dolgokra gondolok.

Figyelt kérdés
A facebookot például ismerem de a titokról csak most hallottam. A revolutot ismerem de most hallottam hogy van még ezekből is több. Van valami összefoglaló írás ahol leírják hogy az elmúlt húsz évben mi olyasmi fedeztek fel, hoztak létre amit a magánember simán tud használni csak tudnia kell róla? Nem feltétlenül számítástechnikai témára gondolok csak ez az ami általában elérhető sima regisztrációval de bármi más érdekelne ami az elmúlt 20 évben jött létre, hasznos és elérhetők maganberkent s nem biztos hogy egy magának való ember tud róla.
2021. márc. 27. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Google, duckduckgo, vagy akármelyik kereső használatát javasolnám.


Én amúgy azt várom már, hogy végre kiforrjon a VR. Abba szívesen baxnék milliókat.

2021. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó, de mit írjak be a Google e?
2021. márc. 27. 15:46
 3/5 A kérdező kommentje:
*Google-be
2021. márc. 27. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Amire kíváncsi vagy. És a találatok között választasz olvasnivalót:

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közösségi média trendek.


Hardverek

Techrovatok. Bármi.

CES a legnagyobb elektronikai kiállítás, azokról mindig sok cikk van

2021. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!