Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri bányaszni ha napelem...

Megéri bányaszni ha napelem van a tetőn?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel hogy van 2 -DB RTX 3070 -em és az áramot teljesen ingyen biztosítja a nap elem egész hónapban!

Így kb mennyit lehet vele keresni ?



2021. márc. 12. 15:57
1 2
 11/12 kiscsiga07 válasza:
Ha van egy aranybányád,nyilvánosan nem osztod meg. Ismerősnek több tucat gépe van, Én látom amit látok, írhat ide bárki bármit .
2021. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

nem 3 év alatt térül meg a nap elem, de nem is 20 kb 10-12 év alatt. Igaz még csak 1 éve lesz napelemem a tetőn, de 2,7 millióba került ha az utolsó két hónapot saccolom, hogy mennyi lesz a termelés akkor kb 230 ezer forint/ év amit megtakarítok. De pontosat majd június 23-án tudok mondani mert 2020 júni 23-án volt az első nap, hogy elkezdett üzemelni.


Amúgy nem tudom mi az a bányászat szóval abba nem akarok beleszólni, de még ha nyertél is pénzt, azt ha másba fekteted az pénzt hoz, tehát nem ingyen. vagy ha az áram termelést a bányászat helyett a saját egyéb áram felhasználásodra használod az is pénz neked mert kevesebb a villanyszámlád. Ezeket is érdemes szerintem mérlegelni.

2021. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!