Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékok vannak amelyekb...

Milyen játékok vannak amelyekben szabályosan kell/lehet menni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne buszos vagy kamionos játékokat mondjatok, azokat már unom, olyat szeretnék amelyikben a KRESZ-t gyakorolhatom, és személygépkocsit kell vezetni.

És az is jó volna ha kormányt is lehetne benne használni, bár ez általában minden ilyen típusú játéknál lehetséges.


2010. aug. 18. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

3D driving shool.

Bár nekem nem nagyon jött be, mert rossz billentyűzettel irányítani, kormánnyal és pedállal jobb lenne, de azt nem tudom, hogy támogatja-e.

2010. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb ilyen játék egy orosz fejlesztésű: 3D Instructor. Nagyon nehéz beszerezni, de szerintem a DEMO is elég kielégítő... www.3dinstructor.ru... A magyarosítást ha gondolod átküldhetem hozzá :P
2010. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, küldheted, a magyarítást, mert oroszul nem tudok.

(Már küldtem egy privát üzenetet is, de még nem válaszoltál)

2010. szept. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!