Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy sikerült ez...

Szerintetek hogy sikerült ez a retusálás?

Figyelt kérdés

Kép: [link]

Véleményeket kérek, kritikákat és elsősorban laikusoktól, akik nem tudják hol kell keresni a hibát a retusálásban, mert az van bőven mivel nem vagyok profi, mégcsak most kezdtem el intenzívebben foglalkozni a photoshoppal. Körülbeblül 1 órámbba telt elkészíteni ezt a képet egy barátom barátnőjéről, ezalatt javítottam a bőrhibákat, eltünttettem pár ráncot, műszempillákat raktam fel, átszíneztem a szemet, fehérítettem a fogakon, átszíneztem az ajkakat, növeltem a melleket és pár belógó fűszálat

is kiszedtem.


2010. aug. 17. 03:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A szeme az nagyon horror lett.

A mellét én nem látom nagyobbnak, legalább is nem annyira hogy érdemes volt vele dolgozni.

2010. aug. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Takysoft ***** válasza:

Na szerintem.

A fűszálakkal, hónaljjal jó munkát végeztél, bár egy picit látszik, ha az egyik fűszálnak vége szakad, de csak mert ott a Before kép is. amúgy nem feltűnő.

A mellnagyobbítást én nem látom, szerintem szükségtelen is volt.

Az arcon sokat javítottál, általában egész jól.

A műszempilla viszont elég gyengus lett, de tényleg. Meg a szem színe is kicsi eltér attól, amit én el tudok hinni. ennyire senkinek se kék a szeme... vagy ha mégis, azt alaposan megnézik az utcán:) Nem rossz munka, csak nem hihető:D

Az ajkak is jók lettek.

A szem környékét eltekintve szerintem nagyon ügyes munka, főleg ha kezdő vagy:) Nekem nem menne így:)

2010. aug. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

a szeme az nagyon gáz már bocsi. meg a fűszálakon is látszik hogy levágtad..

de a bőre az szerintem jól sikerült.

ahhoz képest h kezdő elmegy :D

ezt fogd fel építőkritikának!

sok gyakorlást igényel ennek a kitanulása. szóval hajrá!! :)

2010. aug. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Áh, örülök, hogy ilyen gyorsan kapok válaszokat:D

Látom a szem senkinek nem tetszik, hát mostmár énis látom hogy rendesen elszaladt velem a ló, csak nagyon ki akartam emelni a színét, de egyetértek, elég hihetetlen. A mellnagyobbítás télleg olyan kis mértékű hogy csak alapos átvizsgálás után látszik, vagyis teljesen felesleges volt.

A műszempillát egy előre elkészített ecsetkészlettel csináltam, szerintem se jók, talán ha az eggyel dúsabb válltozatot használom...

A fűszálakkal télleg megérte volna jobban foglalkozni, mert mindenki észrevette hogy hol vannak elvágva, bár megjegyzem nem egy könnyű dolog jól megcsinálni egy ilyet, szóval azt a pár füvet eltüntetni még egy óra lett volna:D

egyébként azthittem a bőrét fogjátok a legjobban kritizálni, mert egy elég rossz módszert használtam a hibák eltüntetésére, de egyszerűen nem találtam még normális tutorialt hozzá, ha esetleg valaki tudja hogy kell nyugodtan ossza meg:D

Ja és köszönöm a kritikákat, minden komment segít a technikám javításában

2010. aug. 17. 04:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a technikával van baj, hanem tud a barátnő arról, hogy te felrakod a képét ide-oda? Mert először nem a retusálást kellene megtanulni, hanem a netikettet !
2010. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt még gyakorolni kell.Elégé "maszatos" lett..a szempilla meg elégé látszik,hogy nem valódi..
2010. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!