Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy a gépem...

Mitől lehet az hogy a gépem kb 8-10 percig valamit folyamatosan csinál?

Figyelt kérdés
Világít a piros led a bekapcsológombnál néha elkezd villogni is a winyó dolgozik én meg nem tudok semmit csinálni met tisztára belassul a gép.
2010. aug. 15. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pld a víruskereső fut. Talált valami frissítést azt tölti.
2010. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, de olyankor az ki is szokta írni hogy frissített.
2010. aug. 15. 11:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
keress másik víruskeresőt, mert azok nagyon szokták enni a gépet... javaslom az avastot
2010. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Avastot használok.
2010. aug. 15. 13:38
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Én meg pont az Avastot nem ajánlom. Igen is lefogja a gépet és sok mindent kártevőnek néz, ami nem az. Arról nem is beszélve, hogy nem a legjobb a védelme.

Egyébként a belassulást sok minden okozhatja. a futtatásba írd be, hogy msconfig és az autostart fülnél nézd meg, hogy nincsenek-e fölösleges bejegyzések. Az automatikus frissítések letöltése és telepítése is le tudja terhelni a rendszert. A legrosszabb lehetőség pedig, hogy kártevő van a gépeden. Javaslom, hogy futtasd le az avastot és valamilyen kémprogram írtót (pl. Malwarebytes Anti-Malware) csökkentett módban.

2010. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet normális jelenség, de lehet kártevő is.

[link]

Letöltöd, telepíted magyarul, frissíted, és végrehajtatsz vele egy teljes rendszervizsgálatot. Utána fent hagyod, és kb. havonta futtatod. :)


Ha nem szimpi az avast!, akkor ott a Microsoft Security Essentials - jogtiszta Windows-ra!!! Amúgy az avast! nem ad téves riasztásokat, és ugyan a proaktív védelme pocsék, az adatbázis alapján már jó a felismerése. S rengeteg szolgáltatás van benne. Én meghagynám a helyedben.

Lehet, a Malwarebytes' fog utána találni, de nem hinném, hogy veszélyes kártevőket találna utána.

2010. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 4.8-as avast!-ot, már ha azt használod, azt viszont dobd ki a kukába. Az aktuális az 5.0.594-es.
2010. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még a 4.8 as avastom van, mindjárt lefrissítem ha az jobb.
2010. aug. 22. 20:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen, akor ott lesz a gond. Felrakod az ötöst, ég és füld a különbség, azt szinte észre se lehet venni múködés köz
2010. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a belinkelt programot is , az sem talált semmit. Majd holnap kiderül csinál e még ilyeneket a gép. ma már nem várok rá :) köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 22. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!