Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lettem rosszul ettől a...

Miért lettem rosszul ettől a videótól?

Figyelt kérdés
Megnéztem végig ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=xuaTr87dso0&feature=related végignéztem, de már a videó közben is és most is a fejem annyira fáj hogy mindjárt szétrobban! ezenkívül úgy érzem mindjárt elájulok, vagy elvesztem az eszméletem!
2010. aug. 14. 02:09
 1/2 A kérdező kommentje:
LSD Tripet, ígért de helyette fejfást Kapok! ja és úgy érzem mindjárt elvesztem az eszméletem, nagy rossz!
2010. aug. 14. 02:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Hallottál már a japán vagy kínai tűs kuráról? Nos ott az idegeket célozzák meg és gyógyítanak vele. Ugyan az a helyzet a hang terápiával, leültetnek 1 székbe és lazíva halgasd végig.


Nos a szem mint fény befogadó és érzékelőnk is azonos kúrákra is lehet használni, de van gyógyító és rombolo, de persze más más viszonylaban. Nos. Mivel azonos hatás érte, tetőzve az ismétlődéssel, az agyban elfáradnak az értelmező sejtek és ez váltja ki a fejfájást. Boztos tapasztaltad már olyan képöszhatást amiről elnézel pl. tályra elkezd hullámozni. Nos itt is ugyan az a helyzet az agy felismeri az ismétlődést és mielött belefáradna rádszólnak hogy néz el másfele. Mivel az agy nem tud az 1-ről a 2-re kapcsolni, így az mozgási érzet megmarad. Ezért látod hullámosnak pl. a szobát.

2010. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!