Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné ez a laptop, esetleg...

Megérné ez a laptop, esetleg más javaslatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy elég régi (8 éves) laptopom van, és mostanában gondolkoztam a lecserélésén. (Specifikációi: CPU: Intel Core I3-2350M Ram: 4GB GPU: Intel HD Graphics 3000.)

Nagyjából 2 évig terveztem még használni de kezd idegesíteni hogy elég sok minden nem fut el rajta, vagy éppen borzalmasan lassú.


A kérdésben forgó laptop ez lenne:

[link]

[link]


(A kérdés írásakor 250k az ára)


Főként netezésre, tanulásra használnám de néha-néha játszani is szoktam.Megérné ez ennyiért vagy jobb ha kivárom ezt a 2 évet és utána veszek? Esetleg ilyesmi árkategóriában más javaslat?



2020. dec. 3. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha játszani is akarsz akkor az MX-es GPUk felejtősek. Ezt a szintet hozza egy Ryzen7 4700u/4800u is dedikált GPU nélkül.

Keress valami i5-öt vagy 4000-res sorozatú Ryzent legalább egy GTX 1xxx-es GPUval, az játékra sokkal sokkal jobb lesz. 250-300 000 körül már valszeg találsz mindkét gyártótól terméket.


Ha játszani is akarsz és nem két hónapra veszel laptopot akkor ezt felejtsd el.

2020. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ilyen konfiggal ebben az árban a keresésem eddig eléggé sikertelen (azt kihagytam a kérdésből, de szeretném ha Windows is lenne rajta)
2020. dec. 4. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó! Nyilvánakkor ha nem vallhallázni akarsz vele fullon. De azért egy minecraft,valorant,csgo,lol simán elketyeg. Nem tudom hogy ismered-e de AnonimInc-nek van egy tesztje erről (igen,magyar)
2020. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilván nem annyira fullos játékokra gondoltam:)

Köszi a választ, a videót lecsekkolom!

2020. dec. 6. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!