Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy "unban"-oljam...

Lehetséges, hogy "unban"-oljam a konzolomat?

Figyelt kérdés
Még nyáron kaptam egy Nintendo Switch konzolt, használtan vettük. Aztán kiderült hogy "hackelt" és én naivan online játszottam barátaimmal, aztán egy héttel később lebannoltak. Az egész konzolomat. Azt hallottam, hogy ha kicserélik az alaplapot, "feloldódik" a ban. Lehetséges, hogy működik? Esetleg más megoldás? Új konzolra most nem lenne lehetőség..

2020. dec. 2. 19:32
 1/6 anonim válasza:
44%
Müködhet de a kérdés hogy mennyire akarsz online játszani illetve hogy nem e fér bele pár olcsóbb játék néha.Illetve hogy azon amin másoltat veszel mi jönne ki.xbox 360anon müködne az alaplapcsere.
2020. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon szeretnék online játszani :(. És beleférne pár olcsó, esetleg ingyenes játék, pl. Fortnite. Köszönöm a választ:)
2020. dec. 2. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Értelem szerűen az alapcsere megoldja a problémát hiszen gyakorlatilag kicseréled magát a konzolt csak épp a "külseje" marad meg.

Legalább megtanultad hogy nem veszünk használtan konzolt, nem jobb lett volna inkább, kb annyiért amennyiért vehetted a Switch-et egy macera mentes de zsír új Switch Lite-ot venni?

2020. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt buktad. Az alaplapcsere megoldja, de annyiba kerülhet, mint a használt konzol volt.
2020. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ:)
2020. dec. 2. 20:03
 6/6 A kérdező kommentje:
És valahol nincs ilyen szervíz ahol kicserélnék? Zala megyében.
2020. dec. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!