Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy valaki...

Lehetseges, hogy valaki idosebb koraban (30+) legyen kompetitiv e-sportolo?

Figyelt kérdés
A legtobb nagyobb versenyeken szinte kivetel nelkul csak fiatal, tizeneves vereenyzoket latni. Valahol ertheto, meet nekik meg tobb idejuk van ilyenre es talan meg a reflexeik is jobbak. Egy idosebb ember kepes lehet labdaba rugni ezek a fiatalok mellett vagy teljesen eselytelen es nem is lenne ertelme belevagni?
2020. nov. 15. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

20 éves koromig esportoló voltam, aztán elkezdtek érdekelni más dolgok, amiket nem a gép előtt ülve csináltam. Mai napig sokat játszok, de már nem tudom annyira komolyan venni, hogy labdába rúghassak a mai prokkal szemben. Nemzetközi szinten elismert esportoló szerintem csak az tud lenni, akinek nincs más hobbija, max edzés vagy valami ilyesmi, amit csak csinálni kell.

Reflexek meglennének még mindig, ha vért izzadva koncentrálnék a játékra, mint régen, sokszor majd kiugrott a szívem, de ezt most már teljesen esélytelennek tartom.

Fps játékkal játszottam egyébként, a hallásom már nincs meg hozzá

2020. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és ez a dolog nem is úgy működik, hogy döntesz egyet és na mostantól e-sportoló leszek. Imádni kell és iszonyatos élvezettel játszani a játékot különben nem fogod eltanulni azokat a kis apró részleteket, amik profi szinteken meccseket döntenek el.

Minden egyes játékot ösztönösen úgy kell játszanod, hogy egyszerűen nem veszíthetsz

2020. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül hajrá, próbálgasd a játékokat, aztán ha lehetséges, hogy esportoló legyél, akkor egyszer azon fogod kapni magad, hogy már az vagy
2020. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!