Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ps2-höz honnan érdemes vásárol...

Ps2-höz honnan érdemes vásárolni kormányt és pedálokat?

Figyelt kérdés

Biztos hely kellene, ahonnan meg tudnám rendelni, nem ökör áron, 11 éves kisfiam részére


Egy anyuka 🙂



2020. nov. 30. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel egy 20 éve megjelent gépről beszélünk, szerintem nagyjából esélytelen, hogy boltba újonnan valahol még forgalmaznának ilyet.
2020. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használtan, meg valószínűleg drágán fogják kínálni, mivel manapság már gyűjtői "kuriózumnak " számít.
2020. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy lehetőség a sok közül:

[link]

2020. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó,basszus! Ez komoly? Tavaly vettük 25 ezer Ft-ert, tökéletesen működik,nem tudtam, hogy úgymond elavult dolog. 😔
2020. nov. 30. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

9-10 ezerért kapható, ez azért nem egy fél ház, és bőven jó lesz, pl. az, ami a #3-as hozzászólásban van.


Amúgy nem kell elkeseredni, a PS2 bár valóban elavultnak számít (ugye az ötödik generációnál járunk most), de emlékszem, baromi jó játékok futnak már rajta. Én a Grand Tourismo 4 miatt (és csak amiatt) majdnem vettem egyet :-) Ha tökéletesen működik, és tudtok hozzá játékokat szerezni, akkor simán jó kis konzol az még. Új játék ugye nem lesz, de hát párezer játék csak kijött rá az évek során (még ha némelyik az EU modellekre nem is).. Ráadásul azon fut az NFS Undergound (az eredeti nem ezek a remake vacakok), már azért megéri :-)

2020. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vannak hozzá játékaink, a fiam kedvence valami GTA.

Akkor köszönöm a segítséget mindenkinek.

Megrendelem a 3. hozzászóló linkjén található terméket.

Utolsó hozzászóló: külön köszönet 🙂

2020. nov. 30. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!