Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes még Xperia XZ telefont...

Érdemes még Xperia XZ telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Egész jó áron vannak, jelenleg iphone 7-em van, egy kalap tudjátok mi.

2020. nov. 3. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a telefon van, és tökéletesnek mondanám, én imádom :)
2020. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom. A benne lévő Snapdragon 820 ma már annyira nem erős választás, egy Snapdragon 665 is tud gyorsabb lenni nála. De ez a kisebbik gond, a nagyobbik a 3 GB RAM, ami ma már nem elég akkor, ha csak használni szeretnéd a telefonod. Ezen felül a Sony híresen rossz szoftverben, főleg ha kameráról van szó.


Én inkább azt javaslom, hogy olyan eszközt keress, ami idén jelent meg, és van benne legalább egy Snapdragon 665, illetve 4GB RAM. Drágább lesz, de cserébe nem fogsz szívni.


Mindezt azért is mondom, mert az előző telefonom egy LG V20 volt (Snapdragon 820, 4 GB RAM), míg a mostani egy Redmi Note 8 (Snapdragon 665, 4 GB RAM). Az LG lecserélésekor már éreztem, hogy teljesítmény tekintetében a végét járja itt-ott, ráadásul az ilyen korú eszközökre már frissítések sem érkeznek. Ellenben a Redmi 9 hónapja hibátlanul végzi a dolgát. Komoly játékokra nyilván ez sem alkalmas, de minden mást gyorsan és stabilan megold.

2020. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne a Sony híresen rossz szoftverben??? Az egyik legjobban optimalizált szoftverezést használja a mobilok között.


Semmi gond nincs a Sonyval, talán annyi, hogy egyeseknek drága, de nekik ott van a huawei samsung, a kínai hoki xiamomi ami mindent lop valahonnan és társai készülékek...

2020. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!