Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google fotók jövőre fizetős...

Google fotók jövőre fizetős lesz, vélemény?

Figyelt kérdés
Pontosítva 15GB felett. De bármilyen "gagyi" minőségben is töltesz fel képet/videó/adatokat, szép lassan, de számolni fogja. Min tároljátok az adatokat ami hosszútávon viszonylag biztonságosnak mondható? Nekem a google fotók ment eddig, teljes biztonságban. Nem volt különösebb gond pár lassulást leszámítva. Azok véleményre lennék kíváncsi akik szintén felhőben tárolják az adatokat ingyen. Ti hogyan oldjátok meg, hogyan oldanátok meg a jövőben?

2020. nov. 14. 01:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem úgy van, hogy ha nem eredeti méretben kerül fel, akkor nem számolja?

Fogalmam nincs, mert sosem használtam. Én Amazon Prime előfizető vagyok (havi 7 euró asszem), mert elég sokat rendelek, és megéri a szállítási költségek miatt. Ebben pedig benne van korlátlan fotó tárhely. Jelenleg kb. másfél terabájtnyi fényképem harmadik biztonsági mentéseként szolgál (első backup titkosított külső hdd itthon, második titkosított dvd-k ismerősnél).

Nem látom sok értelmét a google fotóknak.

2020. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jövőre már mindent számolni fog, legkisebb, leggagyibb képet is
2020. nov. 15. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!