Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Smart tv hez lehet számítógépe...

Smart tv hez lehet számítógépet csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Milyen számítógépet vagy mini pc vegyek? Vettem egy nagy 4k smart tévét. Szeretnék játszani rajta, de hallottam hogy lehetséges rakotni PC és tolthetek le játékokat. Milyet érdemes venni ami nem is olyan drága?

2020. aug. 25. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég tág fogalom...mivel akarsz játszani, ez itt a kérdés. Meg ha 4k-ban is, akkor elég drága gép kéne, inkább egy xbox, vagy ps.

Ha csak ilyen egyszerűbb netes játékokkal, akkro inkább vegyél egy androidos tv boxot.

2020. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Derwer ***** válasza:
77%

A smart TV, egy ugyanolyan kijelző egy PCnek mint bármelyik másik monitor.

Egy HDMI kábel kell és kész, játszhat azon a kijelzőn.


4Khoz persze brutal konfig kell.

2020. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Torrent oldalakról letöltött játékokkal, tehát ugyanúgy pc játékokkal. Akár egy need for speed, platform játékok....
2020. aug. 26. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A 4K játékhoz az erős gép mellett nem mindegy, milyen HDMI szabványt támogat a videokártyád, és milyen a kábel. A korábbi HDMI (1.4) 4K/UHD esetén 30 fps-t támogatott.
2020. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem muszáj hogy 4k játék legyen, csak tudják pc játékokkal játszani.... Ezt csak leirtam milyen a tévé
2020. aug. 26. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Feltételeztem, csak gondoltam leírom a biztonság kedvéért :)
2020. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!