Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ingyenes felhőtárhelynek ki...

Ingyenes felhőtárhelynek ki melyiket ajánlja és miért? Családi fótók tárolására. (pl onedrive)

Figyelt kérdés
Tapasztalatokatra, véleményekre is kíváncsi lennék.

2020. aug. 18. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Google Fotók: korlátlan tárhely ha bekapcsolod a tömörítést + mobil eszközről azonnali szinkronizálás miután csináltál egy képet. Ha meg akarod valakivel osztani az albumot az is lehetséges 2 kattintással, de alapértelmezetten minden feltöltött tartalom privát, csak a fiók tulajdonosa látja.
2020. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Derwer ***** válasza:
Szerintem is az a legegyszerűbb ha androidon vagy és gmailes email címed is van....
2020. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem! Családi fotókat ne online tárolj!
2020. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja látni, ennyire nem kell paranoidnak lenni. A biztonsági mentésnél pedig célszerű egy olyan helyet is választani ami nem csak online és offline, de tőled független is. Mert te gondosan kiírogathatod lemezre vagy külső tárolóra a fontos cuccaidat, beázás vagy tűzkár esetén nem biztos hogy ér majd valamit a tócsává olvadt dvd gyűjtemény.
2020. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szirty ***** válasza:
65%

Tároljunk pótolhatatlan adatokat, fényképeket hálózaton keresztül elérhető, ismeretlen emberek által kezelt ismeretlen helyen lévő szerveren.

Mi baj lehetne?

2020. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Lényegében semmi. Ott van a megfelelő adatvédelmi és biztonsági garanciájuk ezeknek az oldalaknak. Nem tudom te mekkora jelentőségű embernek tartod magad, én személy szerint magamat egy senkinek. Soha senkit nem fog érdekelni amit feltöltök a netre a privát fiókomba a másik 2 milliárd felhasználó mellett - amíg az nem bűncselekményhez kötődik nyilván.

Tudom, mert a Google azt írja a ToS-ben, hogy felhasználhatja a képeimet. És te mekkorára saccolod annak az esélyét, hogy a fent lévő pár trillió (10^18) fénykép közül majd pont a tiédet használnák fel bármire? Nonszensz.

2020. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Látom, itt egyesek nem olvasták, mi történt a napokban a Canon szerveren tárolt fotókkal...
2020. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Nézd már, az igavonó élőlénye, nem lepontozott... de ha tud angolul, hát itt van:

As we announced on August 12th, if your lost images were 2048 pixels or smaller on the long side and in the JPEG format then they have been restored to their originals.

[link]

Megvan a megfelelő adatvédelmi és biztonsági garanciájuk, mi? :D :D :D

Ennyire nem kell paranoidnak lenni, mi? :D :D :D

2020. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

A biztonsági mentések alapvető követelménye, hogy nem egy példányban és egy helyen létezik, különben nem sokat érsz vele. Ha az egyik valamilyen probléma miatt kiesik , sérül vagy elveszik (legyen az a Canon most), akkor értelemszerűen helyreállítod egy másikból, ha ők esetleg nem tudják valamiért.

Én sem azt mondtam hogy dőlj hátra és bízd teljes mértékben másokra magadat, feltétlen bizalommal. Hanem ha számításba veszed az opciókat, akkor helyi online és offline mellett még egy felhőtárhely belefér, mint az EGYIK mentési platform.

2020. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szirty ***** válasza:
100%

"Lényegében semmi"


Valószínűleg semmi. De bármikor bármit csinálhatnak akármit is "garantálnak" most, amire semmilyen hatással nem tudsz lenni.

Könnyen jött ingyen tárhely könnyen megy.

2020. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!