Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel lehet takarítani egy...

Mivel lehet takarítani egy laptop/ MacBook képernyőjét és billentyűzetét ami nem tesz kárt benne?

Figyelt kérdés
Te mivel takarítod? 😊

2020. júl. 29. 21:58
 1/5 anonim válasza:
79%
A billentyűzetet ki szoktam porszivózni, a képrenyőt meg képernyőtisztítóval szoktam törölgetni😅
2020. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jófajta törlőm, Wishről rendeltem; nem volt hű de olcsó, de én azzal törlöm a kijelzőket, mind notebookon, mind telefonon.

Egyáltalán nem karcol és nagyon szépen lehet vele tisztítani.

Nagyon véletlenül akadtam rá, többet is vettem belőle, nekem az bejön ilyenre.

Billentyűzetből kirázom, meg kipiszkálom a dolgokat gyufaszállal, meg fülpiszkálóval óvatosan kitisztítom, de itt gépibillentyűzetről beszélek.

2020. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Porszívóval simán le lehet szívni a billentyűket, szóval csak ésszel.
2020. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
56%

#3, nyilván nem a legerősebb fokozatot kell használni... és nem egy olyan billentyűzeten, ahol eleve 20x felpiszkálta a tulaj a gombokat.

Kérdező, ha új billentyűzetről van szó akkor 2-3 havonta, de minimum fél évente nem árt kiporszívózni. Én ilyenkor a laptopom hangszóróit és ventillátorait is ki szoktam tisztítani.

2020. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pappgr ***** válasza:
Ráköpsz és a tenyereddel elkened. De a viccet félretéve nem fogsz kárt tenni benne még azzal sem amit írtam, nem tündérporból van, üveg. És lehet takarítani mindennel amivel üveget lehet, a leghatékonyabb a képernyő tisztító folyadék (vagy etilalkohol) és egy mikroszálas kendő, de egy vizes rongy is elvégzi a munkát.
2020. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!