Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csak a gyengébbik VGA-t...

Miért csak a gyengébbik VGA-t használja a laptopom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy laptopot amiben 2db VGA van (1 integrált r7 és 1 dedikált r8)


Minden Driver fent van és minden naprakész és minden amit felraktam az fut is igy a szoftverezés rendben van viszont a problémám hogy mindig csak az r7 es vga-t használja a gép ( nincsenek nagy igényeim játék terén és ez a gép épp hogy de elég is pl star craft 2 , diablo 3 , doom3 ) low grafikán ezek viszonylag szépen futnak de azért érezhető hogy az r7 gyenge hozzá..


eszközkezelőbe és a radeon programjába is ha megnyitom látszik hogy nem vált át r8 ra sosem... pedig nyilván akkor jobb lenne .


Hogyan kell átváltani mert automatikusan nem vált át :(


laptop: asus x555dg


[link]


[link]

[link]


Maga a radeon programba nincs ilyen lehetősség legalábbis nem láttam hogy melyik legyen a prio 1 vga



2020. júl. 25. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a laptop kijelzője az r7-re van kötve, így ha nincs bedugva egy külső monitor egy olyan csatlakozóba ami az r8-on van, nem tud átkapcsolni rá.
2020. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sosem volt dolgom laptopokkal ezért konkrét választ nem tudok írni, de talán ez segíthet:


https://www.youtube.com/watch?time_continue=128&v=hR_IEoJ_zK..

2020. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!