Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyetemen hogyan oldjátok...

Egyetemen hogyan oldjátok meg, hogy ne merüljön le a laptopotok?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de komolyan gondolom. Szeptemberben megyek levelezőre, a laptopom meg régebbi és nem vagyok benne biztos, hogy egész nap kibírná. Plusz csak az odaút lesz 2 óra, ennyi idő alatt akkor is merül, ha nem használom. Meg lehet valahogy az akkumlátor töltöttségi szintjének idejét növelni? Vagy az akksit kell kicserélni? Ha vennék hozzá hordozható töltőt, azzal kibírná egész nap? Hp laptop.

2020. jún. 17. 00:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezt nem tudtam, hogy eleve lesznek biztosítva gépek.

9-es, de ráfáztál mert profi gépíró vagyok és azért kérdeztem. 😄

2020. jún. 17. 16:40
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, mert lusta lennék jegyzetelni, hanem mert edzésben szeretném tartani a gépírás tudásom.
2020. jún. 17. 16:41
 13/15 anonim válasza:
Egyébként erre én is kíváncsi vagyok, mert én egyszer vittem be a laptopom, olyan órára, ahol olyan gyorsan kell jegyzetelni, hogy muszáj csúnyán írnom, abból meg nem tudok tanulni, és egész pontosan 1,5 órát bírt ki.. és lett volna aznap utána mégegy ilyen órám.
2020. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Szerintem a legjobb, ha legépeled a kézzel írott jegyzeteidet. Gyakorlod a gépírást, miközben még egyszer átismétled az anyagot. Én a numreikus módszerek jegyzetemmel csináltam ezt. Amellett, hogy az volt a legnehezebb matekos tárgyam, abból teljesítettem a legjobban.

2020. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én ezt másképp oldottam meg, a laptopom csak 40 percig bírja akkuval. Ezért vettem 1 tablet-et, és hozzá 1 hordozható bluetooth-os billentyűzetet. Tökéletesen működik, lehet rajta jegyzetelni, és a tablet minimum 20 órán át bírja a használatot, tehát sosem áll fenn a veszélye, hogy nap közben lemerül.
2020. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!