Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az Xbox one s...

Csókás Benedek kérdése:

Hogyan tudom az Xbox one s 1Tb csatlakoztatni telefonra, hogy az legyen a képernyő gyenge nettel?

Figyelt kérdés
Van egy Xbox one s 1tb konzolom, de nincs hozzá monitoron, és nincs pénzem hogy vegyek. Van egy telefonom, ami nagyon gyengén fogja az internetet. És a telefonomat szeretném monitor helyett használni. De csak olyan videókat találtam, amiben monitor és erős net kell. De nekem egyik sincsen meg sajnos. Légyszives segítsetek. Köszönöm.

#Xbox #Xbox One #Xbox telefon #Telefon monitor helyett #Xbox monitor nélkül #Gyenge net gyenge telefon Xbox
2020. jún. 9. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs valami speciális telefonod, amin van bemenet, akkor sehogy. Még ha akad is valami helyi stream szolgáltatás, annak beállításához akkor is látni kéne a képet, nem váltja ki a fő képernyőt.
2020. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olcsó kis tvt amin rca vagyis av csatlakozó is van vagy amilyen csatlakozó van a konzolon is vannak olcsók is.
2020. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!