Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég vettem egy középkategor...

Nemrég vettem egy középkategoriás gépet. A problémám pedig az lenne hogy nem visz egy csomó programot. Szerintetek? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Számítógépem konfigja: I5-4460,12GB RAM,Radeon RX Nitro 4GB videókártya,Chieftec Smart 500W táp, MSI h97m-g43 alaplap


Nem nagyon vagyok nagy Gamer típus, de azért nagyjából a mai jatekokkal jatszok. Pl.: CS:GO, GTAV, VALORANT, COD WARZONE.

Azért egy ilyen középkategoriás gépnek kéne vinnie..


A problémám a következő. Mikor megnyitom a Gta-t, elindul aztán miután belép (single player) utána bedob egy fekete kepet és lefagy. (De van amikor csak ugy újraindul a gép) a játekot 3x tettem ujra és semmi..


Szerintetek mi lehet a probléma? Nagyon idegesítő,hogy szinte nem tudok semmilyen játékkal jatszani..


Előző gépem sokkal gyengébb volt es az mindent vitt, nem volt semmi probléma vele.


Előre is köszönöm a NORMALIS válaszokat..



#Számítógép hiba(?)
2020. jún. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Cica, millió oka lehet. Lehet táp, alaplap, RAM, meghajtó, driver/szoftver/operációs rendszer hiba, de még akár VGA vagy CPU hiba is. AIDA Stabilty Testet javasolnék. Ha ott is összeomlik, akkor gáz van, hardverhiba. Ha azzal megy pár órát, akkor Memtest, ha az is jó, akkor tápot néznék. Ha azzal sincs gond, akkor alaplap.
2020. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt nem az a probléma, hogy túl gyenge lenne a gép. Minden játéknál ugyanazt csinálja? Csontra fagyás/kék halál/újraindulás legtöbbször hardverhibára vagy rossz driverre utal. Ha csak játékoknál jön elő először talán a videókarira gyanakodnék, de egy memtest-et is érdemes lenne futtatni.
2020. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy számítógép szakértő.. nem mindegyik játéknál csinálja. De mindenképpen csinalok olyan tesztet.
2020. jún. 2. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj új Drivert a kártyának esetleg az segíthet...ha más nem teljes Windows újra rakás :/ végső soron a hardveres probléma :/ azt pedig neked kell végig tapasztalni
2020. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!