Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sos le töröltem a c mappábol...

Kocka0101 kérdése:

Sos le töröltem a c mappábol egy csomo dolgot és most mit tegyek? Segitene valaki?

Figyelt kérdés
a lényeg az hogy nem volt elég helyem és torolni akartam a c mappábol a folos dolgokat de rossz javaslatra mentem és most egy csomo fontos dolgot töröltem az asztalrol a lombtar kivetelevel eltunt minden es amikor meg akarok nyitni valamit azt irja ki hogy az alkalmazas helye meg valtozott! igen igen bena voltam valaki segitsen pls a lombtarbol vissza raktam a dolgokat es fajl vissza szerzo programokkal is probalkoztam mar! es mivel itt kerek segitseget gyanithato hogy szervizre sincs pénzem! mit tegyek?

#letoroltem a c mappát
2020. máj. 9. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
get data back, tuti hogy vissza hozza
2020. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Töröld a c:\windows mappát is.. tök felesleges és sok helyet foglal.. ;D


Aztán telepíts Linux Mint et.

2020. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!