Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Anycubic 3D nyomtató nyomtatót...

Anycubic 3D nyomtató nyomtatót érdemes a cégtöl venni?

Figyelt kérdés

[link]


Azért néztem innen, mert jobban bízok ebben, mintha AliExpressröl rendelném



2020. máj. 6. 15:30
 1/4 anonim válasza:
Szia! Elég későn adok erre választ, de ha még nem vettél akkor nyugodtan rendelj anycubic-től, én tőlük rendeltem a Photon S-emet és Írországba megjött minden további nélkül és hibátlanul működik. Egyébként sokan írták fórumokon, hogy akinek volt problémája a nyomtatóval azokkal is nagyon segítőkészek voltak.
2020. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ :D Még nem vettem anyagi okok miatt, de akkro onnan fogok. Az anycubic jön be leginkább szóval Chiron vagy Mega X lesz. Még nem döntöttem el.
2020. jún. 15. 23:40
 3/4 anonim válasza:

Szia! Örülök, hogy segíthettem.

Még annyit szólnék a témához, hogy az "Ender 3 Pro"-ra is nézz rá. Ár érték arányban sokak szerint verhetetlen, jómagamnak is az van. Annyit el kell mondanom, hogy nem kapsz dobozból egyből hibátlanul működő 3d nyomtatót, hanem be kell lőni. Ehhez viszont TÖMÉRDEK segítséget találsz youtubeon, facebookon, redditten (nem árt tudni angolul). És mire belövöd a nyomtatót, kívül belül tudni fogod, hogy melyik alkatrésze micsoda, mit kell állítani stb.

Az Endert is gyártótól rendeltem (Creality3d) és nem volt vele probléma.

2020. jún. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Facebook csoportokban fent vagyok ott elég sok dolgot megtanultam már. Illetve sok dolognak is utána néztem, alapbból megy a 3d téma és az elektronika is szóval ilyen oldalról nincs probléma. :)


Azt a nyomtatót énis néztem, rengeteg embernek van, de valahogy komolyabbat szeretnék. Aminek nagyobb a felülete és 2 motor van a z tengelyen, biztonságosabbnak érzem ugy.

2020. jún. 20. 03:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!