Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új notebookot szeretnék...

Új notebookot szeretnék valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Már néztem egy csomó helyen találtam is egy pár jót csak túl drága...

250K alatt szeretnék leginkább venni (használt nem érdekel)

Leginkább Sims 3, sniper ghost warrior 2-3, need for speed, és hasonló játékok miatt szeretnék erősebb gépet, mert ami nekem van az viszi a Sims 3-at de nem úgy ahogy kéne... A többi el sem indul rajta

Előre köszönöm aki segít



2020. ápr. 16. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

250K? Pont jó!

[link]


Vagy


[link]


Nekik nem lesz bajuk nagyjából egyik játékkal sem a piacon :)

2020. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Olyat semmiképpen se vegyél amiben nem SSD van.
2020. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]

A dicsőség szántóvetőt illeti, ő találta: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2020. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha játékra kell, és nem feltétlen fontos hogy hordozható legyen, rakj össze egy gépet. 250k-ból simán kijön 16GB DDR4, GTX 1050, és mellé valami jó proci. A gép azért éri meg jobban, mert az nem olyan hogy csak megveszed és van, mert minden integrálva van. A gépben bármikor tudsz cserélni bármit, bárhogyan. Én annó elkezdtem egy 20.000 forintos géppel, kivettem egy alkatrészt, bevittem szaki boltba, ráfizettem pár ezret, és máris ott volt egy, ami jobb volt egy fokkal. 2 év alatt ott voltam egy 200.000 forintos géppel. Volt olyan videókártya ami egy hetet volt csak a gépben
2020. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 250 ezres gepben 1050? Elirtad?

16gb nak mellete aztan sok ertelme van...


amugyis ujonan? Mert most olcso arsavban nem igazan van normalis valasztek, igy sokszorosat dobna ki ra mint amit er...

2020. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 #5 persze lehet laptopra gondoltal mert ott ervenyes lenne 250 korulig 1050 koruli vga k vannak altalaban legtobben


viszont nem ugy tunik mivel elotte asztalirol irsz


Xy4

2020. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
milyent vettel?
2022. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Semmilyet még, de tervben van továbbra is, nemsokára vizsgázok utána tervezem venni
2022. febr. 21. 13:05
 9/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

most ezek best buy ok


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..


ahogy latom kifutott mind amit ehhez a kerdesedhez irtak, ilyen hamar valtozik a kinalat...


ez nem tudom te kerdesed e


ha szeretnel dvga st akkor csakis MX450 vagy GTX1650 est keress minimum


1050 maga mar elege kifutott, gyengitett atnevezese a MX350 meg gyengebb

2022. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


eleg jo arban (200 korultol), persze "ocska" 2 mag 4 szalas procival de eleg eros ez amugy szoval

MX450 is "ocska" persze

de ennyit meg er ez a gep, szet lehet nezni Acer oldalan amugy milyen mas variacio lehetosegek vannak, meg arukereson Acerek kozt keresgelni van e jobb variaco hasonlo arert

2022. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!