Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Melyik notebookot válasszam?

SOS! Melyik notebookot válasszam?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


A kettő közül dől el a verseny, mást nem veszek, ezt vegyétek kérlek figyelembe!!!


Használat: főleg suli, munka, tehát office, netezés stb.

Kis részt játékok, de nem ilyen vadi új, erőművet igénylő játékok, csak max Cs Go, Lol, Fifa, GTA V, F1, és keveset játszanék, alacsony grafon, és ezek nem is nagy igényű játékok.


Amiért nehéz a döntés, hogy egyik AMD Ryzen 3, másik Intel core i3-10110u. Egyikbe a proci jobb, másikba a videokártya. Illetve ez nem is annyira biztos, hogy melyik a jobb, ezért kérem a tanácsotokat. Melyiket vennétek a kettő közül?



2019. dec. 4. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és tudom, az egyik 14" a másik meg 15,6" emiatt is nehéz a döntés, mert szeretem is, ha kisebb és hordozható egy notebook, de a nagyobb kijelzőst is szeretem. Szóval abszolút a véleményetekre hagyatkozom.
2019. dec. 4. 19:42
 2/3 A kérdező kommentje:
*szerk: Amúgy Ryzen 5, elírtam a kérdésben.
2019. dec. 4. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első a jobb.
2019. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!