Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bármilyen alkalmazásom próbálo...

Almavirágenyém kérdése:

Bármilyen alkalmazásom próbálom megnyitni rendszergazda jogosultságot kér. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először tőlem kér jelszót vagy ujjlenyomatot majd miután azokat megadom azt írja ki hogy magasabb szint kell hozzá adjak meg rendszergazda felhasználó nevet de erre például lehetőség sincs vagy nem tudom hol kéne megadni. Korábban már meg tudtam nyitni a netplwiz-et de most már azt sem engedi mert csak rendszergazda nyithatja meg. De ez egy otthoni laptop a sajátom eddig nem csinált ilyet és nem értem mit rendszergazdázik nekem de már nagyon ideges vagyok!!!!!!!!!!
2020. febr. 16. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Kellene az első betűtől az utolsóig a hibaüzenetablak. Címsor is.
2020. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!