Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll meg a windows 7...

Miért áll meg a windows 7 betöltése a win logónál?

Figyelt kérdés

Az indítás után bedobja az indítási javítás és a normál módú indítást lehetőséget!

De bármelyiket választom a rendszer nem indul

indítási javításnál is meg áll .

Próbáltam újra telepíteni de az is meg áll az elején

cseréltem hdd.t is de semmi.

Valaki esetleg valami hasznosat???


2019. okt. 20. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sem az újra telepítés, sem a HDD csere nem segít akkor lehet hogy eleve hibás az egész rendszer tehát az a telepítő amit használsz. Ha eddig jó volt akkor már más felé kell elindulni mert az kizárt hogy egy eddig jól működött telepítő hirtelen megpusztul. Én tippelek még CPU hibára, VGA hibára bár az annyira nem valószínű, de lehetséges hogy annyira oda van valamelyik hogy a windows betöltését megakadályozza de ilyen esetekben a PC inkább újraindulna vagy kékhalált dobna be. De lehet alaplap hiba, vagy a BIOS térdelt le.

Még azt megpróbálhatod hogy szerezz egy Ubuntut és indítsd pendrájvról kipróbálásként hogy ha az bejön úgy és működik minden akkor próbáld telepíteni merevlemezre. Ha az is jó, használható akkor csinálj egy diagnosztikát.

2019. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

CPU és VGA csere volt

a telepítő hibátlan ,másik gépet telepítettem vele .

Azt használom jelenleg is.

BIOS reset is volt

szoval akkor lehet hohy alaplap hiba

de az ubuntut még meg próbálom :)

2019. okt. 20. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!