Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mit jelent, ha...

Tulajdonképpen mit jelent, ha valaki "kocka"?Ha valaki sokat játszik a gépen, azt úgy nevezik, kocka. Mért nem tud felállni a gép elől, ennyire kényszeríti a játék, ennyire a játék hatása alatt van?

Figyelt kérdés

Én is játszottam sokat egy időszakba, de már valahogy meguntam a játékot :)

Ha egyre több, jobb ilyen játék lesz, akkor még többen fognak többet játszani az emberek? Mért van ez? Mit tehetünk ellene?


2008. nov. 16. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki sokat játszik az függő:) A kocka nem csak játszik és gépezik, hanem ért is a gépekhez elég komoly szinten, és majnem minden szabadidejében is azzal foglalkozik.
2008. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem az illető azért nem tud felállni,mert rögtön visszahúzza a hátsó fele.

XD

2008. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!