Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy displaport-hdmi...

Vettem egy displaport-hdmi kábelt de mikor pekapcsolom a gépet a monditor nem ad képet csak annyit ír hogy power safe mode mit tegyek?

Figyelt kérdés

#HDMI #DisplayPort #powersafe mode
2019. szept. 13. 18:03
 1/5 Derwer ***** válasza:

A gépednek még meg is kell mondani hogy használja ajukso monitort. (csatlakoztatás után)

Ennek egyik módja a Windows gomb+P lenyomása.

2019. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mo ditorom csak egy van az ami eddig csak kábel csere történt mivel a másik megtört nincs uj kijelzöm
2019. szept. 14. 17:17
 3/5 Derwer ***** válasza:
Én ezt nem értem. Kérlek próbáld újra, kerek egész szavakkal és mondatokkal.
2019. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy Lenovo thinkvison monitorom és ahoz volt egy vga kábelem de az megtört ezért vettem egy újat de nem vga-t hanem egy olyat aminek eggyik vége hdmi a másik pedig displayport. De mikor az uj kábelt használom akkor annyit ir hogy power save mode és utána sötét képernyő
2019. szept. 15. 10:42
 5/5 Derwer ***** válasza:

Laptopról adod a képet? Akkor állítsd be hogy tényleg használja a monitort. (fentebb említett WIN+P)

PCről megy a kép? Akkor feltételezhetően egyből adja a jelet a kábelen.


A monitort manuálisan - a rajta lévő gombokkal - állítsd a megfelelő bemenetre.


Ha így sincs kép, érdemes másik kábellel és/vagy géppel próbálkozni.

2019. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!