Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyet vegyek?

Szerintetek milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Fogok majd kapni Lap Top-ot és nem tudom hogy milyet válasszak? szerintetek a SAMDUNGok Lap Topokban jók? vagy mi a legjobb márka lap topban mondjuk 150.000 alatt vagy mondjuk 150.000-ért?
2010. júl. 13. 15:00
 1/9 A kérdező kommentje:
*SAMSUNG XD
2010. júl. 13. 15:00
 2/9 anonim ***** válasza:

laptop alakú gép sokféle van, de amire te gondolsz, azon belül Notebook-ok közé csoportosítják.


Samsungot sosem vennék, mert nagyon megbízhatatlan márka. Nekem samsung merevlemezeim mentek tönkre 2 havonta, a harmadik cserénél azt mondták, kimerítettem a garancia keretét, hát ennyit róluk :/


Nekem HP notebookom van, azzal meg vagyok most elégedve. Ezt is róla írtam :P

2010. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ;P akkor a SAMSUNG kilőve;P

de még jöhetnek válaszok:D

2010. júl. 13. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Samsung nem rossz marka, de valoban szamitogepes teren szerintem is jobb kerulni. Amugy notebook vasarlasnal en mindenkinek a Dellet ajanlom es nem megalapozatlanul, ugyanis 6-7 IT-s ismerosomnek egytol egyig az van es ok is azt ajanljak mindig:) Eleg megbizhatoak es 3 ev garancia. Nekem amugy Acer van, ez sem rossz, mert Acerek eleg olcsok. Magyarok pedig meg a Hp-ket szoktak dicserni, az is van vagy 2 ismerosomnek, de az egyik 1 eve kinlodik vele. +kevesebb ra a garancia.
2010. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Dell megéri ilyen árkategóriában. HP=Hagyd (a) Pics@ba. Szóval ennyit a HP-ről. És még mielőtt valaki pattogna, a HP laptopomon fél év alatt ment annyira tönkre a hűtés, hogy alá kellett polcolni, hogy ne álljon le 2 óra alatt...
2010. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én már a márka miatt se vennék Samsung laptopot, akár milyen jó leírása van.

Nagyon ajánlom a Dellt, az Asust és az Acert (főleg az Aspireokat).

HP-t, Samsungot hanyagoldd.

2010. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Samsung digitális gép is hamar tönkrement, két év alatt. Nem túl megbízható termékek.
2010. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem hp 6730s van .. néz utána. imdáom hd kamera meg minden. és a t-mobilba vettem. bár drága . 200ezer plusz még 75 ami fennmrad két évig. de ha gépet veszel ne már 150ezer alattit. azok szarook
2010. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. júl. 21. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!