Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyet vegyek? ASUS EEE PC-hez?

Milyet vegyek? ASUS EEE PC-hez?

Figyelt kérdés

Van egy Asus eee pc-m 1001px n450-es. 1 gigás memóval, azt írja a "tudomány" hozzá, hogy 2 gigára bővíthető. Kérdésem, most akkor vegyek még egy 1 gigást, vagy a benne levőt dobjam ki és vegyek egy 2 gigás? Egyáltalán elfér benne még egy 1 gigás, vagy evidens hogy vennem kell 2-t? Illetve ha már kicserélem akkor esetleg tudja vinni a windows 7-et is? Alapból a starter volt rajta, de döcögött, meg ugye az sok mindent nem tud, így xp-re cseréltem, de ha 2 gigával menne a 7 is akkor azt tenném rá.

És az eredeti kédésre visszatérve: Milyet vegyek és hol, és kb. mennyibe kerül?

Köszi a válaszokat! (lehet hülyeségeket kérdeztem néhol, - ezt nézzétek el nekem - mert elég fogalmatlan vagyok a témában!)


2011. júl. 21. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!