Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Örökre kitörlődtek a ezek a...

Örökre kitörlődtek a ezek a fájlok vagy még vissza lehet hozni őket? Ha igen mennyi az esély? Fontos: Azóta sokmindet töltöttem le!

Figyelt kérdés
Sajnos véletlenül kitöröltem egy fontos családi képet a lomtárból, és már a fényképezőről is kitöröltem mindent:( Egyébként én voltam a hülye hogy nem írtam ki CD-re a képeket. Milyen programmal lehet visszahozni a képeket
2010. júl. 12. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne írj a partícióra, használd a Recuva nevű ingyenesen letölthető programot a képek visszahozására, azthiszem a beállítás egyértelmű.
2010. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben. Kicsit bonyolult megoldani de semmi sem lehetetlen. Googleban keress rá: NTFS recovery. Sok program van, sok köztük az ingyenes is viszont a tapasztalataim azt mutatják, hogy az ingyenesekkel kár vesződni. Amúgy felrakod a progit egy másik partícióra lefuttatod a tesztet és visszakeresed a fájlt. Előfordulhat, hogy egyáltalán nincs meg, lehet, hogy sérült de ha szerencséd van még meglehet. Ha nagyon szépen kéred akkor megkereshetem neked azt ami tuti működik de ahhoz feltétel a két partíció.
2010. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mi az a partíció?
2010. júl. 12. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Pl. C:, D:...

Futtasd végig a Recuva-t mélykeresésben, még biztosan megtalálja.

2010. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kérlek nagyon szépen keresd meg.
2010. júl. 12. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Javaslom én is inkább amit a kedves első javasolt mert az valamivel egyszerűbbnek tűnik. Egy próbát megér!
2010. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor várj egy pillanatot :)
2010. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2010. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudsz küldeni hozzá magyar útmutatót?
2010. júl. 12. 18:22
 10/12 anonim ***** válasza:
ha aktívan használtad azt az adattároló meghajtót, akkor esélytelen vagy. Egyébként Kürt Zrt.
2010. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!