Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes olyan...

Szerintetek érdemes olyan gépet venni ami az áruházakban van, vagy az a jobb, amit számtech boltban raknak össze?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit az áruházban adnak az lehúzás.Inkább számtech boltban rakasd össze de még jobb ha te választod hozzá az alkatrészeket.Mondj egy max árat és összerakok neked egy gépet :D
2010. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

aki ambíciós ember, az a barátjával veteti meg és rakatja össze.


aki meg értelmes, az meg saját maga.


aki meg értelmetlen ember, az meg megszívja az áruházláncban :P

2010. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

még nem tudom eldöntetni mit akarok, mert a mostani gépembe csak egy másik vidi kártya kéne mert az elszállt, és akkor az is működőképes lenne bár már nem fiatal, és egy kicsit unom is a teljesítményét

tehát a verziók:

1.~100.000 és egy teljesen új gép


2.~50.000 és a régiből kivéve dolgokat összerakva egy újat ami használható lehet:500W táp(kb 1 éves), 320GB HDD(kb 1 éves), 1 GB RAM(kb 1 éves), cd-író.dvd olvasó(kb 5 éves:D), tehát ha minden jól megy csak alaplap,proci,videó kari, meg még 1-2GB RAM kéne


lehet h a 2. verzió lesz, mert még a jogsit is le akarom tenni, és annyira nagyon nem vagyok eleresztve:D


szal kedves 1. válaszoló ha ezekből össze tudnál vmit hozni nagyon örülnék:)

2010. júl. 12. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:

A beragadt alkatrészekből raknak össze valamit, ami fizikailag műdödik, de gyakorlatilag gyenge.


Inkább bízd egy kis boltra, max. kerettel és tervezett felhasználással pl. csak böngészés, fényképek szerkesztése, vagy "csak játék" - bár ez utóbbit csak akkor mondd, ha elég nagy összeget szánsz rá, mert ehhez kellenek a legdrágább cuccok...


Igazóból a "csak böngészésre" kategóriára alkalmas a multis, de egy ilyen célra tisztességesen összerakott gép sokkal olcsóbb annál.

2010. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nehogymár egy 1 éves táp meg vinyó csak fizikailag legyen jó akár egy új gépbe, amúgy böngészésre és játékra használnám(nálam a játék azt jelenti, hogy egyedül a FIFA sorozatokból kellenek a legújabbak, minden más új és nagyon durva gépigényű játék nem érdekel, amikkel eddig is játszottam mind volt v 4-5-6 éves és nem a legdurvább grafikájúak, szal nem a totális kockuláshoz kéne:D)
2010. júl. 12. 16:31
 6/9 A kérdező kommentje:
hopp bocs utolsó, félreértelmeztem amit írtál:S köszönöm szövegértelmezés 1-es leülhetek:D
2010. júl. 12. 17:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Proci:AMD Athlon II 240 (15317ft)

Alaplap:Gigabyte GA-MA-770T-UD3 (20263ft)

RAM:Kingmax TinyBGA 3GB DDR3 1333MHz TRKIT (21288ft)

VGA:Sapphire HD4670 1GB GDDR3 (22840ft)

Ház:Gigabyte GZ-M1 (8662ft)


Összesen:108606ft (gondlom az az a pár ezer összegyűjtése ég belefér)

Az árak az ipon.hu webshoppból vannak.

2010. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
TriKIT memóriának csak a Core i7-nél van jelentősége, abban van ez a támogatás. Továbbá, én beruháznék egy tápegységre is. Hiába 1 éve,s ha teszem azt egy Codegen.
2010. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ilyen táp: tápegység LPK12-30 500W Sata


oké akkor a 100.000res verzió megvolt. és az ~50.000-res verzió+ pár holmi a régiből jó lehet?

2010. júl. 12. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!