Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusírtó eszi a...

Melyik vírusírtó eszi a legkevesebb memóriát?

Figyelt kérdés
melyik a legjobb, és a legkevesebbet memória zabáló vírusírtó??? értelmes válaszokat várok! köszi előre is.
2010. jún. 29. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
VIPRE! Ez a legjobb vírusirtó, alig eszi a memóriát is:) www.sunbelt.hu
2010. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En az Avast-ra szavazok.Ingyenes de kell melleje tuzfal es kemprogi irto is.Hasznalhatod a Comodo-t mint tuzfalat es Malwarebytes kemprogram irtot.
2010. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha Windows 7-et használsz a Microsoft Security Essentials-t ajánlom (jelenleg is ezt használom és 4 mb-t zabál, ráadásul magától frissít, és még egy vírusom se volt, amíóta fönt van, de persze ez mástól is függ). Ha pedig XP-t, akkor Avast!-ot.
2010. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat... nekem a viper nem jött be, most próbálkozok az avast!-al :D remélem az már jobb lesz :)
2010. jún. 29. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez új és eddig nagyon jó:

[link]

2010. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az avast! nálam jelenleg: 16 MB, amúgy 10 és 20 MB között mozog. Alaphelyzetben, keresés közben nem tudom, gondolom akkor felmehet rendesen; de hát keresés közben úgysem ajánlatos semmit se csinálni.
2010. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az avastot nem ajánlom mert az nem hogy írtja hanem terjeszti a vírust ezér én maradok a nod 32nél
2010. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hah, a NOD 32 terjeszti a vírust.Az avast! legalább véd a trójaiaktól is, nem úgy mint az NOD 32
2010. júl. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NINCS TÖKÉLETES VÍRUSIRTÓ,anno ezt már nekem is mondták.különben ízlések és pofonok,hogy melyiket spec. nekem a NOD32 fut a gépemen de nekem bevált (bár néha lassítja a gépet,ilyenkor érdemes a rendszert hagyni hadd futtassa a frissítést és esetleg a vírusirtást kézzel elvégezni),ha szükséges.
2012. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!