Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Legyetek szívesek nekem...

Pici Hölgy kérdése:

Legyetek szívesek nekem tippet adni, melyik Magyar nyelvű ingyenes postafiók (e-mail) biztonságos?

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 15:27
1 2
 11/16 kissj705 válasza:

Ha hiszel a sátánban vagy üldözési mániád van vagy hiszel az összeesküvés elméletekben, akkor a gmail-t elfelejted.

Esetleg www.euromail.hu-t próbáld ki...

2018. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 az összes szolgáltató kereskedik a megadott információkkal, és itt a megadott információkon van a hangsúly. Létrehozol egy kvázi üres, adatokban hiányt szenvedő fiókot és kész. A tartózkodási helyedhez meg (elvileg) nem férnek hozzá, ha nem engedélyezed. De ha hozzá is férnek, hát egészségükre, nem fognak vele mit kezdeni semmit, mivel egy automata rendszer dolgozza fel és hasznosítja az infókat. Arról nem is beszélve, hogy IP cím alapján akár 50km-es tévedést is véthet a helymeghatározás.
2018. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kissj705 válasza:
100%
12: Én (sajnos) ezeket tudom, de Pici Hölgy nem biztos. Sztem ezért kérdezte, hogy tudsz-e esetleg "biztonságosat" ajánlani...
2018. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
34%

Elég sok ügyfél email címét kell átírnunk, mert a freemailra, citromailra, indamailray meg bármelyik magyar fenntartású címre nem érkeznek meg a levelek, még a spam mappá a sem.

A gmail.com egy értelmes szolgáltatás, és tulajdonképpen nem lehet nélküle boldogulni a mai internetes világban.

2018. nov. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
#13 tulajdonképpen ha azt nézed, a Gmail biztonságos, ugyanis majdhogynem lehetetlen feltörni még több profi számára is, tehát az adatok ellopásától egy átlag embernek nem kell tartania. Eleve nem támadnak célzottan csak úgy bárkit, olyan körökben meg egy átlag ember nem mozog.
2018. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kissj705 válasza:
73%
én nem szeretem, ha egy levelező helyettem eldönti, hogy milyen csatolmány jelent potenciális veszélyt számomra... és még lehetőséget sem ad, hogy beállítsam...
2018. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!