Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Legyetek szívesek nekem...

Pici Hölgy kérdése:

Legyetek szívesek nekem tippet adni, melyik Magyar nyelvű ingyenes postafiók (e-mail) biztonságos?

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Gmail...
2018. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 P.O.C. ***** válasza:
81%
Csakis a Google Mail. A több ami magyar nyelvű, kb mind egy hulladék.
2018. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
gmail
2018. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos (vagy sem) Gmail-t tudok én is ajánlani. Volt és van is a mai napig Freemail-em, de pl az, hogy ennyire közel áll ehhez a manipulatív Orbán-bandához az üzemeltető cég, nekem kicsit sem pálya. Ez, és ezzel kapcsolatosan egy hír volt a fő okom arra, hogy elsődlegesnek használjam a Gmail-t mindenhol. Törölni még nem törölhetem sajnos, mivel rengeteg oldalon használtam Freemail email címet és van, amelyiket lehet, hogy csak évek múlva fogom újra látogatni. Akkor viszont nem árt, ha van lehetőségem email címet változtatni. Van is egy jegyzetem, amiben vezetem az email cím váltás-haladásomat, de még nem vagyok a végén :D

Egyébként kényelmi szempontból is jobb a Gmail, hisz ha az van, akkor komplett szoftver/szolgáltatás-csomag kötődik onnantól hozzá, beleértve az Android-ot is. Ráadásul Android-os teló esetében "egy tucat" biztonsági megoldás is kötődik a Gmail-edhez és fordítva (kétlépcsős azonosítás telefonnal pl.).

2018. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Gmail. A szemétnek meg Freemail.
2018. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Indamail jó.
2018. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen a gmail.com(Google-s gmail),re érdemes beregisztrálni, mert nemcsak biztonságos, hanem nagy tárhellyel rendelkezik,ami 1 részét Google Drive tárhelyként is felhasználhatod,emellett ugyanazzal a címmel a Google+fiókodat is használhatod,az lehet a fiókod az Androidos eszközeiden is.
2018. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a tippeket.
2018. nov. 24. 19:13
 9/16 anonim ***** válasza:
vivaldi mail
2018. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Citromail, magyar nyelvű, magyar tulajdomú.
2018. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!