Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SpyHunter 5-höz egy egyszeri...

SpyHunter 5-höz egy egyszeri full tisztítást hogyan lehet alkalmazni, megfizetem, csak valaki segítsen, mert nincs más megoldás?

Figyelt kérdés

Én voltam ezt a kérdést feltevő:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..



Talán segít a SpyHunter, de 40 euró aranysasom nincs a tárcámban, nem tud valaki valami megoldást?


Peace


2018. aug. 23. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű ez az ügy, már el is küldtem 3 antivirus cégnek az előző kérdésem, de gondolom a SpyHunter 35 eurórét csak tudhatja, ha pontosan


kártevő: 3

PUPok: 333


és 721 engedélyezett keresési eredménnyel zárult.

2018. aug. 23. 21:07
 2/2 A kérdező kommentje:

NA AKIT ÉRDEKEL AZ ÜGY, RÁJÖTTEM:


2 PROGRAM CRASHEL BE


1) MALWAREBYTES ANTI-ROOTKIT (ami ugye béta csak) vagy az ANTIMALWARE (hogyha pedig ez, akkor nem értem miért okoz hibát)


-ez feltelepít egy MBAMSwissArmy.sys nevű fájlt, ami hibát okoz (system32 mappában volt, Unlockerrel sikerült csak likvidálni)


2) aswMBR (AVAST produkt)


-ez megint feltelepít egy aswMBR.sys fájlt, ami uyanúgy kékhalált okozhat (nekem a Temp mappába volt, amit csak az Unlocker-rel lehetett kitörölni)


---


Értetlen probléma, mikor egyre elterjedtebb a Malwarebytes és ilyen hibát kell tapasztalni, bár eleinte nem volt probléma vele, lehet hogy csak az a béta Anti-Rootkit zavart be -de ez egy cégnél eléggé nonszensz, megírni sem tudom nekiik, mert csak forumba lehet írni, mert legszívesebben e-mailbe pirossal kiemelném ,hogy nézzenek már utána. Az AVAST ugyanez. Az aswMBR elvileg a partíciótáblát vizsgálná, de hogy ütközést okoz, azt nem értem.


Bár jobban örülnék, ha nálam lenne baj a partíciótáblával ,de több programmal is vizsgáltam, de semmi sérülést nem látott. Rescue CD-ben levő Partíciós programmal is átnéztem, de semmi...NESZE NEKED FOGD MEG JÓL :)

2018. aug. 24. 02:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!