Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows10 frissítési probléma,...

Windows10 frissítési probléma, mi lehet a megoldás? Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Jogtiszta Win10, automatikus frissítés beállítva, laptop. Múlt hónapban 1 teljes napon át nem volt internet-elérhetőség. Aznap próbált automatikusan frissíteni a laptop, a következőt: "Összesítő frissítés Windows 10 Version 1709 x64-alapú rendszerekhez (KB4088746)". Nem sikerült neki, ezért azóta csak úgy lehet leállítani, hogy "frissítés és leállítás".

Próbáltam manuálisan a megadott frissítést letölteni, ám ilyenkor azt írja, hogy már rajta van a gépen a frissítés.

Mit javasolnátok, hogy valóban érzékelje a gép a frissítést, ne kelljen minden egyes leállításnál plusz perceket várni a kikapcsolásig?


2018. máj. 12. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]



1. kapcsold ki a két szolgáltatást admin parancssorban, 2.töröld a win update mappát a gépeden



3. kapcsold vissza a két szolgáltatást

2018. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a frissítést úgy, ahogy van! Több kárt okoz, mint amennyi ellen megvéd.
2018. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az első parancssort beírva azt írta ki, hogy: "A szolgáltatás (Windows Update) nem indult el."

A második parancssor beírása után kiírta, hogy sikeresen leállt a kiszolgáló.

Most már csak az a kérdésem, hogy a win update mappának mi lehet egy másik neve, mert így sajnos nem találtam.

Amit pedig átküldtél linket, ott a C:\Windows\SoftwareDistribution mappából mit kellene kitörölnöm? Az egészet nem mertem...

2018. máj. 12. 09:11
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: többször megszívtam már új gépekkel is, hogy kikapcsoltam a windowst, majd szép lassan egyre több hiba lett a gépen, programok nem indultak el. Mivel nekem ez munkaeszköz, így inkább hagyom a frissítést, Windows 10-ben eddig nem is vettem észre, hogy belassítaná a gépemet.
2018. máj. 12. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:

nyugodtan letörölheted, mert legfeljebb újból letölti ha kellene neki bármi.


asszemoda tölti le idegilenesen a frssítéseket.

2018. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor uccu neki! :-)
2018. máj. 12. 09:26
 7/9 A kérdező kommentje:

Kitöröltem a teljes mappát, megoldódott a probléma.


Hálás köszönet! :-)

2018. máj. 12. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 Akkor is egyre több hiba lett volna, ha bekapcsolod a frissítést. Sőt, akkor valószínűleg még több.
2018. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt eddig nem vettem észre, így marad bekapcsolva az automatikus frissítés.
2018. máj. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!