Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi az a BIOS jelszó?

Mi az a BIOS jelszó?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam a laptopot és az jött be egyből. Elvittem szervizbe és azt mondták h jelszó nélkül nem tudnak mit csinálni és hogy adjam meg nekik a jelszót. De én semmilyen jelszót nem állítottam be rajta. Légyszi segítsetek!
2010. jún. 15. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
valaki beállított neki egy jelszót. tudd meg ki babrált a gépeddel.
2010. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szét kell szedni a gépet, van az alaplapon egy nagyobb gombelem, azt vedd ki a foglalatból pár percig, majd tedd vissza és rakd újra össze a gépet. Ezzel a művelettel a BIOS elfelejti a jelszót és lehet újra használni a gépet.
2010. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehem... Laptopról lévén szó... Egyikben-másikban nem igazán kivehető az a BIOS-memória akksi... Milyen laptopod van? Megpróbálom megnézni neked hogy van a cmos reset érintkezője. Nem asztali gépről lévén szó,nem jumpert kel keresni.
2010. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előzőnek adok igazat én is. Amúgy nem lopott véletlenül az a laptop?
2010. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem lopott. Két éves Fujitsu Siemens Pa2510.

Nem babrálhatott senki rajta mivel csak én használom. Gondolom electro worldbe se nyúltak hozzá mivel csomagolásba volt.:D Szervizes mondta h vagy megszerzem a jelszót vagy valahogy ki lehet ütni de ő azt nem csinálja meg.

2010. jún. 15. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak úgy magától nem került rá jelszó...az biztos!

A szervizes azért nem nyúl hozzá, mert ha Te nem tudod a jelszót, nyilván nem Te tetted rá, ilyenkor általában lopott a gép. Ha nem ismer, nem fogja neked megcsinálni, haveri körben esélyesebb...vagy szétszeded és elem ki, ha szerencséd van.

2010. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
végülis érthető a szervizes. de gondolhatja h ha megvan minden papir meg számla meg minden akkor nem lopott. ráadásul garanciális.
2010. jún. 15. 14:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg? Irány a garanciális hely, de furcsán fognak hümmögni...D
2010. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha garanciális, nehogy hozzányúlj!!!
2010. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hümmögtek és azt mondták h valahogy üssem ki a jelszót mer addig nem tudnak vele mit csinálni.:S
2010. jún. 16. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!