Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de mi az a BIOS jelszó és hol találom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:19
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Sehol, azt neked kell tudni. Ha elfejeltetted, akkor egy CMOS reset segíteni szokott.

[link]


Ha jön be, akkor keress Master jelszót az BIOS/Alaplap/Számítógép gyártó honlapján.

2011. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vele semmit semmi extrát sem csinálnod hogy feltörd, csak a kis elemet az alaplapból kiveszed kb 10-15 percre aztán visszateszed ( persze kikapcsolt és áramtalanított állapotban:D ) ha visszaraktad és bekapcsolod akkor volt pass nincs pass:D ien 1xű
2011. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. jan. 19. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 16:25: Minek kilódjon ienekkel mikor az elemet kiszedi meg vissza berakja 10-15 perc után és már nincs is pass?:D Nem értelek
2011. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

BeLoadfan:


Ha végigolvastad volna a linkelt leírást, akkor tudnád, hogy ezt a lehetőséget is tartalmazza. Amúgy precízebb a jumper, hiszen minden alaplapi kézikönyv ezt javasolja, szerintem nem véletlenül.


Abban meg nincs igazad, hogy minden esetben eltűnik ilyenkor a jelszó. Ugyanis sok számítógép gyártó bele flash -eli. ilyenkor csak a Master jelszó segíthet. Láttam már ilyet nem egyet nem kettőt..

2011. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor már minek elemmel kínlódni, ha a CMOS-reset sokkal egyszerűbb?
2011. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, de ezt én csak kíváncsiságból kérdeztem.
2011. jan. 19. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

P.O.C.: Ja igazad van elnéztem:) sry


18:05: Neked meg teljesen igazad van xD

2011. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!