Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik az a vírusírtó program,...

Melyik az a vírusírtó program, amely a legkevesebb memoriát foglalja?

Figyelt kérdés
Elég gyenge gépem van (448 Mhz, 64 Mb RAM), és azt szeretném tudni, hogy tudok-e vírusírtó programot telepíteni rá anélkül, hogy túlságosan lelassítanám vele a gépet?
2010. máj. 29. 08:22
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Eset Smart Security 3 csak 1,1 MB-ot foglal nekem!
2010. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez hogy lehet? Nálam 44.8 Mb az ESS.
2010. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A te neteddel vagy a gépeddel lehet valami gond, kipróbáltam ezt a linket ( [link] minden gond nélkül még a saját fiókról (nem rendszergazdai) is le tudtam volna tölteni, elindult. Ez a Malwarebytes Anti-Malware sokat segítene a gépeden.
2010. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Bocs, amikor bejön a letölthető (Malwarbytes) vírusirtó oldala, akkor kattintsál ide: Fájlok letöltése (magyar) melletti Letöltés ikonra. Sikerülnie kell.
2010. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség: Pentium4-es gépek, elég jó teljesítménnyel, használtan Budapesten, a Lehel csarnok galériáján. Nem drága, kicsit felhúzod és sokkal erősebb lenne, mint a mostani.

[link]

2010. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

21:22-höz:

Letöltöttem úgy, ahogy mondtad, feltelepítettem, elinditottam. Csak tölt és semmi reakció. 10 perc után megunom CTRL+ALT+DEL, és az alkalmazásoknál azt látom, hogy a program nem válaszol. Úgy látszik a géppel van baj.

A többi vírusírtót már letöltöttem, de nem néztem meg. Majd leírom a tapasztalataimat.

2010. jún. 1. 21:46
 17/21 anonim ***** válasza:
Le kellene takarítani a gépedről az összes ideiglenes internetfájlt (.temp), aztán ami ami nem kell állandóan, azokat a mappákat írd ki CD-re, vagy pakold rá pentdrive-ra. Aztán Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Lemez-töredezettség mentesítő. Ezt futtasd le. Sok hely felszabadulhat.
2010. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

21:52-höz:

A töredezetségmentesítő szerintem csak a merevlemezből szabadít fel helyet, nem a memóriából. Bocsánatot kérek, ha tévedek. A hellyel nincs gond, 4 Gb van szabadon. A memória kevés.

2010. jún. 1. 22:12
 19/21 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudnál külső vinyót beszerezni?
2010. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, mivel nem telik rá. Az egyik rokonom bár ígérte, hogy hoz nekem egy jobb gépet, de még nem hozta. Elvileg nyáron jön látógatóba, és akkor hozza. Az már 512Mb RAM-os lesz, azzal már nem lesz ilyen gondom. Ha nem jön, akkor egy kis nyári munkával összegyűjtök annyi pénzt, hogy vehessek egy jobb gépet.

Egyébként olyan szar ez a gép, hogy szinte semmivel se lehet bővíteni (Winchester, videókártya, stb.), mert úgy rakták össze. A gépet 4 éve vettem 15 000-ért, azóta már sokat romlott az értéke.

2010. jún. 1. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!