Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van az, hogy ha egyszer...

Miért van az, hogy ha egyszer régebben már töröltettem magamat itt a Gyakori kérdéseken, de most újra regisztrálok, használhatom ugyanazt az e-mail címet, de ugyanazt a felhasználónevet nem?

Figyelt kérdés
A neveket és a hozzászólásokat egymáshoz rendelve tárolja a rendszer a törlés ellenére?
2017. jan. 18. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésekhez tárolja a hozzászóló nevét, meg a százalékát, ezért van az, hogy nem egyből módosul az, hogy megjelenik-e a név, vagy sem. Nyilvánvaló, ha mindig kereszttáblás lekérdezéseket kéne használni minden oldalfrissítésnél, nagyon lassú lenne a rendszer, így inkább cache-elik a nagy részét.
2017. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de félreértetted a kérdést én a törlésről beszélek, nem az átállításról, hogy látsszon-e a név.

Nem tudtam a nevemmel regisztrálni, mivel korábban töröltem, de most újra regisztráltam. Így egy becenevet írtam be. Az e-mail címet engedte a régit a rendszer, a nevet viszont nem.

2017. jan. 18. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Értettem a kérdést. Nem lehet ugyanazon a nèven két különbözô regisztráció. Ez teljesen nyilvánvaló.
2017. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

OK. Így már világos. :D

Köszi!

2017. jan. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!